Технології

Китай запустив масове розумне виробництво малих орбітальних супутників

Китайська корпорація аерокосмічної науки і промисловості (CASIC) запустила в експлуатацію перше в країні розумне виробництво малих супутників.

За даними газети China Daily, завод за рік здатний виробляти до 240 космічних апаратів, кожен вагою менше тонни. Це буде перша в КНР виробнича лінія із застосуванням розумних технологій для будівництва малих орбітальних супутників.

Індустріальний майданчик знаходиться на території Уханьскої національної бази аерокосмічної промисловості, що займає 68,8 кв. км. Зараз там знаходиться близько ста підприємств, які можуть випускати продукцію сумарною вартістю $ 4,6 млрд.

“Нова лінія дозволить нам істотно заощадити час і трудові ресурси. Завдяки новим технологіям процес будівництва супутників прискориться більш ніж на 40%”, – говорить Люй Дунмін, глава дочірнього підрозділу CASIC

Основне завдання комплексу – масове виробництво недорогих ракет-носіїв, зокрема твердопаливної «Куайчжоу».

Раніше в CASIC заявили, що в 2021 році буде запущено як мінімум 40 супутників: така кількість стане новим національним рекордом. Очікується, що в найближчі роки цей показник помітно зросте, в тому числі завдяки приватним комерційним проєктам.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button