Всесвіт

Космічний корабель “Люсі” екстремально близько підлетить до Землі (відео)

Траєкторія “Люсі” підведе космічний корабель дуже близько до Землі. Він буде навіть нижче, ніж МКС.

16 жовтня космічний корабель НАСА “Люсі”, перша місія до троянських астероїдів Юпітера, пролетить над земною атмосферою. Зонд пролетить всього в 350 км над поверхнею планети. Пролітаючи повз Землю в першу річницю запуску, “Люсі” отримає частину орбітальної енергії, необхідної для подорожі до раніше не відвідуваної популяції астероїдів.

На цей час “Люсі” знаходиться один рік з 12-річної подорожі. Гравітаційна допомога Землі виведе корабель на нову траєкторію. Через два роки він повернеться до планети для другого гравітаційного маневру. Це дозволить місії перетнути основний пояс астероїдів, де вона буде спостерігати за астероїдом Дональд Джохансон, а потім відправиться до рою троянських об’єктів. Там “Люсі” пролетить повз шість троянських астероїдів: Еврібата і його супутника Квети, Полімели і його ще неназваного супутника Левка і Оруса.

“Люсі” наблизиться до планети з боку Сонця. Астролюбителі не побачать корабель за кілька днів до події, але його камера зробить знімки майже повної Землі і Місяця. Вчені місії використовуватимуть ці зображення для калібрування інструментів.

Траєкторія “Люсі” підведе космічний корабель дуже близько до Землі. Він буде навіть нижче, ніж МКС. Зонду доведеться пройти через регіон, повний супутників і космічного сміття на навколоземній орбіти. Щоб забезпечити безпеку космічного корабля, НАСА розробило спеціальний протокол і два різних маневри.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments