Екологія

General Motors переробляє пластмасові пляшки

General Motors оголосила про ініціативу з переробки пластикових пляшок на шумопонижаючий матеріал для ізоляції, який покриває двигун Chevy Equinox в складі з іншими матеріалами.

Всі виробництва General Motors переробляють пластикові пляшки, які використовуються на території, а п’ять з них в даний час беруть участь ще і в проекті компанії «Do Your Part» (внеси свою частку), яка співпрацює ще з 11 компаніями, щоб дати пляшках друге життя.

Крім виробництва ізоляції для кросовера Chevy Equinox, ці перероблені пляшки використовуються для компонентів фільтрації повітря на виробництвах та для виробництва спальних мішків для бездомних Детройта, якими опікується благодійна організація The Empowerment Plan.

Переробка — це добре, але підхід до відходів як цінного ресурсу, який може бути використаний у виробництві матеріалу або кінцевого продукту – ще краще. Йдеться про переосмислення процесу і пошуку більш стійких способів виробництва продуктів, які зможуть зробити внесок у нашу спільну справу, — сказав Джон Бредберн, міжрегіональний директор по скороченню кількості відходів General Motors.

Варто відзначити, що тільки в США щорічно продається понад 40 мільярдів пластикових пляшок з водою, вісім з 10 з них, зрештою, опиняються на звалищі або спалюються.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть