Екологія

Фонд Джеффа Безоса виділить $1 млрд на охорону природи у 2021 році

 

У 2021 році екологічний фонд Джеффа Безоса виділить $1 млрд на діяльність, пов’язану з охороною природи.

Earth Fund планує фінансувати екологічні проєкти у такому ж обсязі протягом наступних 10 років, передає mind.ua.

Кошти підуть на відновлення ландшафту та покращення продовольчої системи. Кошти переважно будуть призначені для таких регіонів, як басейн річки Конго в Африці, північні Анди в Латинській Америці й тропічна зона Тихого океану.

«Стан природи сьогодні гірший, ніж 500 років тому, коли ліси були незаймані, річки чисті, а доіндустріальне повітря свіже, – прокоментував рішення Джеффа Безос. – Ми можемо і повинні боротися з цією аномалією, об’єднати зусилля і користуватися перевагами сучасного життя і зберегти навколишнє середовище».

Раніше Джефф Безос пообіцяв виділити $10 млрд до 2030 року на боротьбу зі змінами клімату для досягнення мети «30х30», яка покликана запобігти вимиранню видів тварин і рослин на 30% територій суші й моря до 2030 року.

Фонд Earth Fund, створений Джеффом Безосом у 2020 році, вже виділив 16 грантів на загальну суму $791 млн таким природоохоронним організаціям, як The Nature Conservancy, Natural Resources Defense Council, Environmental Defense Fund, World Resources Institute і World Wildlife Fund.

На початку вересня Earth Fund також прийняв рішення про направлення додаткових $230,7 млн 10 некомерційним організаціям, які займаються кліматичними проблемами.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button