Технології

General Motors презентував безпілотну вантажну платформу на водні

Автомобільна платформа SURUS живиться за рахунок батарей на водні і володіє запасом ходу на 640 км.

General Motors презентовал беспилотную грузовую платформу на водороде

SURUS являє собою універсальну платформу Silent Utility Rover Universal – великий бездисковий автомобіль розміром з морський контейнер для перевезення вантажів. На думку GM, вона зможе працювати в різноманітних областях, включаючи мобільне та аварійне виробництво електроенергії, доставку вантажів і навіть військове використання.

Двигун SURUS працює від новітньої водневої паливної системи GM, яка створена у співпраці з Honda. Компанія планує комерціалізувати технологію протягом п’яти років, орієнтуючись у тому числі на військових покупців.

SURUS також виконує роль випробувального стенду для автономної програми GM, так як може працювати без кабіни водія. В принципі, SURUS може бути налаштована будь-яким способом – як звичайна вантажівка або просто платформа.

Обидві осі SURUS керовані, і кожна має свій власний електродвигун. Незважаючи на те, що технічні специфікації, випущені GM, не є вичерпними, у компанії стверджують, що SURUS зможе проїхати 643 км без дозаправки. Більш того, паливний елемент може працювати як мобільний генератор, що виводить високовольтний струм, крім зарядки власних акумуляторів.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button