Людина

Гени людини впливають на швидкість її мислення

Група британських вчених з Університету Единбурга встановила, що генетичний код людини впливає на швидкість її мислення.

До реалізації дослідження вони приступили після того, як було прийнято рішення дізнатися, чи може генетичний код людини впливати на розвиток аутизму, а також на швидкість її мислення. В результаті вони змогли довести правоту цього твердження.

19-04-15-foto-600x377-1

В рамках дослідження було вивчено понад 30 тисяч добровольців з 12 країн світу, у віці 45 років і старше. Ці люди відрізнялися за статевою приналежністю, раси, національності. Важливою умовою було те, щоб випробовувані не страждали від яких небуть психічних відхилень.

Після відбору контрольних груп, учасникам дали ряд завдань, за допомогою яких учені перевіряли швидкість мислення добровольців. На наступному етапі вчені вивчали медичні карти цих людей, а також їх генетичний код.

Дослідники виявили, що на швидкість мислення впливає ген CADM2, який безпосередньо пов’язаний з процесами, що відбуваються в головному мозку людини. Він бере участь у взаємодії клітин в цій області нервової системи людини, а саме в лобовому відділі кори головного мозку – зони, що відповідає за швидкість обробки інформації.

Читайте також: Виявлено гени, які пов’язані зі схильністю до насильства

Вдалося виявити відразу декілька різних варіацій гена CADM2, який, як встановлено, теж впливає на розвиток аутизму. Вчені вважають, що ген CADM2 відповідає за формування певних особистісних якостей людини.

На думку дослідників, це відкриття дасть можливість у майбутньому винайти методики боротьби з безліччю розумових розладів, а також допоможе уникнути уповільнення мислення до старості, що теж дуже важливо в сучасному суспільстві.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button