Людина

Аудіокниги виграють перед екранізаціями широтою уяви і емоціями

Аудіокниги значно виграють перед екранізаціями, у користувачів виникають різні емоції, вони породжуються уявою. За ступенем сприйняття аудіоверсії випереджають кінофільми та телесеріали, вважають вчені.

Аудиокниги выигрывают перед экранизациями широтой воображения и эмоциями

Дослідники з університетського коледжу Лондона провели експеримент, до нього залучили 102 волонтера у віці 18-67 років. Добровольці прослуховували одну з аудіокниг. Після цього їм запропонували подивитися фрагменти екранізацій за творами «Пісня Льоду і Полум’я», «Гордість та упередження», «Мовчання ягнят» і «Великі надії». У ході прослуховування аудіокниги пульс учасників експерименту став частіше в середньому в два рази. При цьому було відмічено підвищення температури тіла, вона піднялася на 0,7-0,9 °C. При сприйнятті фонограми, заявляють фахівці, мозок активізувався. При моніторингу сприйняття аудіоінформації вчені відзначили зміни серцевих скорочень і електричну активність шкіри.

Після експерименту випробовувані записали свої відчуття у спеціальній анкеті. Прослуховування аудіокниг викликає велику роботу уяви, підкреслюють фахівці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button