Людина

Новий додаток допоможе заколисати немовлят

Багатьом батькам знайомі втома і відчай, викликані невдалими спробами укласти дитину спати. Але тепер новий мобільний додаток допоможе впоратися з цією проблемою.

2101e448f8d326eb5b0962f1b4084efc

Додаток SleepHero відтворює різні звуки, в тому числі спів птахів, биття серця або стрекотіння цвіркунів, коли діти прокидаються протягом ночі. SleepHero можна налаштувати на автоматичне відтворення звуків в момент нічних пробуджень малюка. Батьки навіть можуть записати свій власний голос, прочитати книгу або заспівати колискову, щоб допомогти дитині знову зануритися в сон.

Читайте також: 

Згідно з дослідженнями, сучасні батьки втрачають більше шести тижнів сну за рік догляду за новонародженим. Нічне годування, плач немовлят і нічні пробудження є трьома основними причинами втрати сну. Британські фахівці кажуть, що батьки сплять не більше 5 годин на добу на першому році життя дитини, втрачаючи близько 3 важливих годин сну щоночі.

Додаток SleepHero було створено Робом Тонгом з Суррея після занадто великої кількості безсонних ночей, проведених зі своїм сином Фредді. Додаток використовує мікрофон в смартфонах, щоб визначити, коли малюк прокинувся і починає плакати. В результаті вибрана мелодія починає відтворюватися автоматично. Звичайно, програма не зможе допомогти, якщо дитина прокинулася, тому що вона голодна або потребує зміни підгузника.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button