Авто

Віртуальна реальність допоможе Volvo в створенні нових автомобілів (фото)

У Volvo оголосили про використання ігрових технологій в розробці транспортних засобів.

Volvo

Віртуальна і змішана реальність цікава не тільки геймерам, але і автовиробникам. Їм вона дозволяє створювати і випробовувати нові технології.

Інженери шведського автовиробника почали використовувати технології змішаної реальності для розробки нових моделей і тестування технологій в області безпечного водіння та автопілота. У цьому фахівцям допомагає новий симулятор, що включає в себе рухливе водійське крісло, кермо з тактильним зворотним зв’язком і окуляри віртуальної реальності.

Змішана реальність допоможе Volvo в створенні нових автомобілів
Volvo

Симулятор дозволяє прямо в стінах лабораторії імітувати їзду за кермом автомобіля по різних дорогах. Для цього задіюються платформа по 3D-моделюванню в реальному часі Unity, реалістична тривимірна графіка високої чіткості, окуляри з доповненою реальністю і повний костюм для тіла Teslasuit, що забезпечує тактильний зворотний зв’язок з віртуальним світом і відстеження реакцій організму, а також досвід фінських експертів в області віртуальної і змішаної реальності Varjo.

Змішана реальність допоможе Volvo в створенні нових автомобілів
Volvo

Як відзначають автори проєкту, тестування систем активної безпеки та технологій безпілотного водіння на симуляторі дозволяє досягти абсолютної безпеки всіх випробувань при одночасній реалістичності всієї роботи в різних сценаріях дорожнього руху на реальному випробувальному треку до цього автомобіля. Змішана реальність дозволяє також прискорити дослідницьку роботу, не витрачаючи час на будівництво прототипів і відтворення необхідних для тестів умов.

Змішана реальність допоможе Volvo в створенні нових автомобілів
Volvo

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments