Здоров'я

Гикавка може бути симптомом розвитку раку

Як вважають досвідчені медики, тривала гикавка може свідчити про наявність в організмі людини ряду серйозних захворювань, в тому числі раку. Фахівці вирішили розповісти про хвороби, ознакою яких може бути гикавка.

За словами експертів, найбільш небезпечна ознака полягає в тривалій гикавці. Приміром, якщо подібний стан триває протягом двох днів, є привід запідозрити розвиток раку мозку, а також онкологічних захворювань лімфатичних вузлів або шлунка. Також гикавка може виявитися ознакою серцевого нападу. Більш того, інсульт теж нерідко нагадує про себе саме нападами гикавки. Особливу увагу на цей симптом слід звернути жінкам, оскільки найчастіше про інсульт може свідчити тривале скорочення діафрагми укупі з болючими відчуттями в області грудей.

Гикавка, яка супроводжується відрижкою або нудотою, нерідко стає ознакою рефлюксної гастроезофагельної хвороби. Люди, які страждають таким захворюванням, ризикують власним ШКТ, оскільки вміст шлунка, який викидається в тракт під час нападів гикавки може завдати йому серйозної шкоди. Поміж інших причин гикавки медики називають стрес і загальну втому людського організму.

Кнопка «Наверх»
Закрыть