Різні цікавинки

Гламурний стиль в електроніці

Гламурний стиль в електроніціДослівно гламур перекладається як блиск, розкіш. Гламур створює настрій цілого покоління. Гламурні журнали, гламурні наряди і гламурні вечірки. Гламур сьогодні – це широкий пласт культури і повсякденного життя. Незалежно від того, наскільки сильно змінюється мода – гламур завжди залишається.

Гламур як стиль народився в Голлівуді п’ятдесятих років. Тоді ставали популярними перебільшена жіночність, шовк, атлас і шифон, велика кількість прикрас і глибоке декольте, високі підбори і мила манірність. Всесвітньо відомі кутюр’є не раз віддавали данину цьому вічного стилю, створюючи колекції показної розкоші.

Що ж до сучасної електроніки, гламур можливий і тут. Гламурні мобільні телефони сьогодні не рідкість. Що ж вкладено в це поняття? Такий телефон повинен бути обов’язково новим, сучасним, дорогим і акуратним – без плям і видимих ??пошкоджень. Звичайно, коштовності в телефоні ні до чого, але от певна родзинка, що відрізняє його від інших присутніх повинна. В особливих випадках трубка повинна підходити за кольором до одягу (як туфлі або ремінь).

Навіть просто незвичайного дизайну телефон можна буде назвати гламурним, якщо якісь деталі будуть яскраво виділяти його як шикарний і екстраординарний. Володіючи деяким ступенем дизайнерського таланту можна самостійно перетворити звичайний телефон в гламурний. Обклеїти його стразами або будь-якими іншими декоративними елементами – це найпростіший план перетворення.

Якщо звернутися в спеціалізований магазин http://www.viptelefon.com.ua/, який реалізує дизайнерські моделі, можна отримати естетичний шок від широкого розмаїття, яке в ньоу представлено. Взяти, приміром, телефони Vertu. Ця лінія мобільних володіє обмеженим набором функцій і посередньою камерою, вони надзвичайно дорогі, але весь час популярні. Багато хто вважає мобільні телефони Vertu показником статусу і прагнуть мати їх за всяку ціну.

Зрозуміло, що подібні вишукування недоступні простому обивателеві – Vertu із золотим корпусом може коштувати до 18 000 $, а платиновий – не менше ніж 32 000 $. Хоча на ринку вже доступні копіїї телефонів Vertu. Чоловікові достатньо мати новий, дорогий, наповнений технічними новинками апарат суворого дизайну – це і буде м’який чоловічий гламур.

Кожному своє, головне це індивідуальність і золоте правило про золоту середину.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button