Різне

Зайти в Інтернет і не повернутись

Якщо ви – керівник підприємства чи організації і вирішили створити сайт “для галочки”, доручили його створення нефахівцю і після демонстрації забули про той сайт – то ви зробили все можливе, щоб загубитися в Інтернеті. Загубитися як сучасна фірма, зникнути, як енергійний підприємець, забутися, як загальновідомий постачальник товарів чи послуг, заховатися від вигідних постачальників та нових покупців і споживачів. Ви просто ставите себе у дуже програшну позицію.

http://www.web-promo.ua/

Колись і тепер

В ранні роки своєї появи веб-сайти були свого роду візитною карткою фірми в Інтернеті, з якої можна було взнати про адресу та профіль діяльності фірми. Такими в певній своїй частині вони залишаються і тепер. Проте зараз сайт став не тільки “обличчям” – він інтегрувався в саму фірму, став потужною площадкою для продажу, оптимізації постачання, полігоном маркетингових досліджень та впроваджень, сполучною ланкою всіх без виключення підрозділів фірми, вітриною та магазином, “складською книгою” та “книгою скарг і пропозицій”… Власне – сайт став могутнім фундаментом, “скелетом” фірми. Взагалі, функцій у сучасного веб-сайту – безліч. І всі вони зобов”язані працювати на добробут фірми.

Ваш непохитний острів в бурхливому океані Інтернету

Змінилися не тільки сайти. Змінився сам Інтернет. І продовжує мінятися колосальними темпами. В першу чергу, Інтернет росте. Кількість споживачів і сайтів зростає в арифметичній прогресії і сягає мільярдів! Звичайно, що океан інформації стає, здавалося б, просто бездонним. Проте, це не так. Паралельно розвиваються і автоматичні пошукові служби, або “пошуковики”. Їх алгоритми стають все більш складними. І для того, щоб сайт вашої фірми не втонув у океані інформації та не був “затоптаний” сайтами конкурентів – потрібні ретельні заходи. Саме на таких заходах спеціалізується фірма WebPromo, на сайті www.web-promo.ua якої можно переглянути і замовити послуги.

Хочеш жить – вмій розкрутитись

“Розкрутка сайту” – жаргонний вислів, який позначає складні заходи по оптимізації сайту, дії, метою яких є таке комплексне налаштування, щоб можна було здійснити легкий пошук вашого сайту в Інтернеті – серед десятків, тисяч і навіть сотень тисяч сайтів фірм схожого профілю.

Прибутки – автоматом

Правильно створений та оптимізований сайт фірми – це автоматизована система управління, яка допомагає керівникам фірми вирішувати безліч питань у найбільш оптимальному режимі. Публічна частина сайту призначена споживачам. До неї також мають доступ і пошукові сервери, серед яких найвідоміші – Google — 86,30 % запитів, Yahoo — 5,30 %, Bing — 3,13 %, Baidu — 3,02 %, Yandex — 1,7% запитів. При “розкрутці” сайт оптимізують у відповідності до алгоритмів світових пошукових систем. Ці алгоритми засекречені, та за певними ознаками фахівці “обчислюють”, як же змінити сайт, щоб пошуковик знаходив його частіше. Але “розкручуватись” треба постійно, адже алгоритми змінюються.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button