Екологія

Глобальне потепління: що думають про це вчені та прості люди

Університет Джорджа Мейсона провів соціальне дослідження, метою якого було з’ясувати ставлення людей до глобального потепління. Виявилося, що за 2013 рік, число тих, хто вірить у можливість потепління, збільшилося майже на 7 % і досягло 23 % від загального числа опитаних респондентів. А кількість тих, хто вважає, що в кліматичних змінах винна людина, скоротилося на 1 % і склало 47 %. Вчені відзначили, що люди все частіше намагаються зв’язати процеси руйнування екології з не людським фактором, а з природними або надприродними причинами.

global-warming-1_resized

Клімат на планеті Земля змінюється. Як показують дослідження вчених, велика частина кліматичних змін відбувалася через діяльність людства. Активне зміна клімату внаслідок господарської діяльності людини відзначається вже з XVIII століття і триває донині.

global-warming-3_resized

Останні 10 років, на думку вчених, стали вельми руйнівними для екології. Глобальне потепління наступає на Землю. Це визнають навіть останні скептики. Правда, наслідки цього процесу можуть бути зовсім не такими, як припускають люди.

global-warming-2_resized

Спеціальна комісія ООН у справах екології провела дослідження, в ході якого було встановлено, що останні 5 років свідчать про уповільнення процесів глобального потепління. За словами експертів ООН, причин для занепокоєння більше немає, і деякі авторитетні вчені згодні з ними, але попереджають про інші наслідки кліматичної кризи. Так, на думку деяких експертів, наслідки глобального потепління, можуть бути невідворотними і продовжать руйнувати атмосферу планети.

00034633_resized

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments