Різні цікавинки

З’явилися мобільні додатки для пошуку готелів — BiletyPlus Hotels і BiletyPlus Pro

BiletyPlus Hotels_resizedМетапошуковик BiletyPlus.ru повідомляє про вихід відразу двох нових мобільних додатків для туристів — BiletyPlus Hotels і BiletyPlus Pro. Ці безкоштовні додатки, створені для пристроїв під управлінням iOS, покликані зробити подорожі ще доступнішими і приємними.

«Мобілізація » ринку онлайн-туризму — поява нових зручних інструментів для купівлі квитків та інших туристичних послуг через різноманітні мобільні пристрої — набирає обертів з неймовірною швидкістю. І постачальники туристичних послуг оперативно розробляють мобільні новинки, щоб не пасти задніх і ще більш полегшити життя мандрівникам», — коментує вихід додатків керівник розробок BiletyPlus.ru Олексій Трусов.

Так, в липні 2013 року метапошуковик BiletyPlus.ru оголосив про вихід довгоочікуваного безкоштовного мобільного застосування для пошуку, порівняння цін і бронювання авіаквитків — сьогодні ж презентуються чергові новинки.

BiletyPlus Hotels — додаток для пошуку, порівняння цін та бронювання номерів у готелях, яке здійснює пошук вільних номерів по базі з 500000 готелів, готелів, хостелів та апартаментів в більшості країн світу. Можливо в його базі ви знайдете і лучший в Харькове отель. З цим додатком в будь-якому місці і в будь-який момент можна знаходити і бронювати вільні номери як в шикарних 5 — зіркових готелях, так і в бюджетних хостелах, які ідеально підходять під запит користувача, а також дивитися опис і фотографії готелів.

BiletyPlus Pro — ще більш універсальний додаток для одночасного пошуку, порівняння цін та бронювання авіаквитків і номерів в готелях. Додаток здійснює пошук по базі з 500 тисяч готелів по всьому світу, а також серед пропозицій сотень авіакомпаній за всіма існуючими напрямками.

Завдяки BiletyPlus Pro можна легко і зручно:
• підібрати квиток на літак за найнижчою ціною, зручного часу, способу оплати або іншим параметрам;
• швидко знайти вільний номер в готелі;
• забронювати вподобаний варіант, перейшовши на сайт продавця відразу з результатів пошуку;
• при необхідності звернутися за допомогою до оператора безкоштовної служби підтримки.

Зверніть увагу на те, що метапошуковик BiletyPlus.ru не робить націнок і не бере комісій. Ціни, які відображаються додатками, остаточні і вказані з урахуванням всіх податків і зборів.
Завантаживши нові додатки BiletyPlus для iOS, мандрівник отримує можливість скористатися перевагами самостійного планування поїздок — це нескладно і дуже вигідно.

BiletyPlus Hotels і BiletyPlus Pro безкоштовні і доступні для вільного скачування в App Store.

Кнопка «Наверх»
Закрыть