Екологія

Ейфелева вежа стане виробляти енергію

Прославлена Ейфелева вежа – одна з найбільш спірних пам’яток на планеті. Колись її пропонували знести, намагалися змінити і постійно вдосконалювали. Нещодавно вона благополучно пережила чергову модернізацію, і навряд чи ці нововведення викличуть у кого-небудь невдоволення. Можна сказати, що зараз дітище Гюстава Ейфеля обзавелося найкориснішими прикрасами за всю свою історію. У ході великого планового ремонту вежу обладнали генераторами електрики.

3-02-03-2015-600-407

Це стандартні вітряні турбіни. Пара вертикальних конструкцій встановлено приблизно в 120 метрах від землі, їх потужності цілком буде вистачати на електрозабезпечення цілого поверху знаменитої вежі – того, де знаходяться численні салони для туристів і сувенірні крамнички.

Право на установку системи отримала американська команда Urban Green Energy. Щоб генератори не потрапляли на очі і не відволікали увагу мільйонів туристів, нью-йоркські розробники зробили їх точно такого ж кольору, що і основа башти. А щоб робота лопатей обладнання нікому не завадила, електрогенератори постаралися зробити максимально тихими. Домогтися абсолютної тиші поки не вдалося, хоча завдяки спеціальній конструкції шум генераторів цілком можна порівняти з шепітом. І хоча нові “прикраси” забезпечать електрикою всього один поверх башти, це тільки початок.

2-02-03-2015-600-800

1-02-03-2015-600-800

Читайте також: Порівняння цін на різні види джерел електроенергії

Таким чином головна визначна пам’ятка Парижа подала приклад іншим прогресивним містам планети і стала на кілька кроків ближче до високотехнологічного майбутнього, де люди використовують природну відновлювальну енергію.

Натхення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button