Земля

Глобальне потепління збільшує інтенсивність опадів

doshciВивчаючи зібрану інформацію з проблем глобального потепління, австралійські дослідники прийшли до висновку, що кількість злив і пов’язаних з ними природних явищ збільшується у міру зростання температури.

Щоб встановити зв’язок між названими явищами, вченим знадобилося вивчити велику кількість даних про погоду в різних куточках планети. Для цього вони використовували більше 8000 прикладів зміни клімату, залучаючи дані метеорологічних станцій зі всього світу. Так само були задіяні спостереження метеорологів з 1900 по 2009 рік.

З’ясувалося, що повсюдно, разом з потеплінням відзначається різке збільшення і інтенсивність опадів. Було підраховано, що зі збільшенням температури на 1 градус Цельсія відбувається збільшення інтенсивності опадів на 7%. Приймаючи в розрахунок наявні прогнози на кінець 21 століття, що обіцяють потепління в середньому на 3-5 градусів, неважко зробити відповідні висновки, пише портал sciencedaily.com.

Перш за все, із зазначеною проблемою зіткнуться тропічні країни, де інтенсивність і сила дощів проявиться особливо яскраво. Це може стати справжньою трагедією для місцевих жителів, оскільки більшість з них виявляться нездатні протистояти повеням і іншим негативним наслідкам.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button