Різне

Голос чоловіка видає його силу та агресію

Голос мужчини видає його силу та агресіюВчені стверджують, що силу і агресивність чоловіка можна дуже точно оцінити по його голосу. Ймовірно, можливість визначати по звучанню голосу ступінь агресивності і фізичної підготовленості людини була дуже важлива на ранніх стадіях еволюції, так як допомагала нашим предкам миттєво оцінювати небезпеку супротивників.

Дослідники не змогли визначити, з якого саме параметру голосу стороннім людям вдається ідентифікувати фізичну силу його власника, однак вони довели, що з оцінкою фізичних даних і агресивності чоловіків однаково добре справляються представники різної статі та різних культурних груп.

Група американських вчених, очолювана Аароном Селом, провела дослідження за участю добровольців з різних країн. Так, в експерименті були задіяні американські жителі, румунські студенти, спільноти збирачів і мисливців з Болівії, фермери з Аргентини. Учасників попросили виголосити емоційно нейтральну коротку фразу, а друга група добровольців різних національностей, в яку входили чоловіки і жінки, повинна була постаратися по звучанню голосу визначити агресивність і фізичну підготовленість його володаря. Оцінювалися ці параметри за семибальною шкалою. Паралельно дослідники визначили силу і агресивність учасників дослідження чоловіків за допомогою психологічного тестування та силових вправ, а потім порівняли отримані результати з оцінками добровольців.

Читайте також: Еволюція пояснює, чому хлопці дістаються стервам

На подив учених добровольці в половині випадків змогли точно визначити зазначені характеристики. Як відзначають дослідники, цей результат набагато більше, ніж статистична вірогідність попадання в ціль при простому вгадуванні. Подальші експерименти показали, що визначити силу і агресивність чоловіка по голосу навіть простіше, ніж при візуальному огляді.

Саме мужні та сильні воїни в древні часи своїм голосом залякували ворогів. Окрім того, у стародавніх слов’ян воїни захищали руки шкіряними обладунками. З тих часів збігло багато часу, обладунки трансформувалися в шкіряні браслети, що є модним доповненням для сучасного мужчини. Фото браслетів ви можете переглянути на http://mizo.com.ua/ – в магазині MIZO, де представлений широкий вибір виробів зі шкіри.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button