Різне

Чаруючий жіночий дотик

Чаруючий жіночий дотикРезультати цікавого експерименту, проведеного американськими психологами, показали, що жіночий дотик має величезну силу: всього лише доторкнувшись до плеча чоловіка, жінка може спонукати його піти на ризик.

Учені провели дослідження, в якому були задіяні представники обох статей. Добровольцям запропонували взяти участь у фінансових іграх, в яких вони могли отримати реальну винагороду. Перед грою кожен учасник експерименту зустрічався з ученим, чоловіком чи жінкою, які повинні були підбадьорити його рукостисканням, дотиком або просто словами, без фізичного контакту.

Після завершення фінансових ігор фахівці встановили, що дотик жінки сильніше всього впливав на чоловіків і змушував їх більше ризикувати. Причому, найбільший ефект досягався, коли жінка торкалася плеча гравця. Фізичний контакт з представниками чоловічої статі на поведінці гравців взагалі ніяк не позначався.

На думку психологів, такий ефект жіночого дотику пояснюється тим, що воно дає відчуття захищеності, таке ж почуття відчувають діти при дотику матері. Результати експерименту свідчать про те, що навіть одного дотику може бути достатньо, щоб підвищити впевненість людини в своїх силах і підштовхнути його до прийняття ризикованих рішень.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button