Інтернет

Google викрили в незаконній конкуренції

Федеральна торгова комісія США (US Federal Trade Commission, FTC) виявила випадки прояву незаконної конкуренції з боку Google. З’ясувалося, що інтернет-гігант грубо порушував антимонопольне законодавство.

1-23-03-2015-600-400 (2)

Ще в 2012 році FTC дізналася про те, що Google зловживає своїм домінуючим становищем на ринку інтернет-пошуку і тим самим завдає шкоди користувачам. Через рік розслідування було припинено, оскільки американська корпорація погодилася піти на деякі поступки.

У нових матеріалах справи FTC, на яких посилається The Wall Street Journal, йдеться про те, що Google незаконно збирала контент з сайтів конкурентів, включаючи Yelp, TripAdvisor і Amazon.com, для оптимізації власних сервісів. Пізніше Google видалила цей контент.

Читайте також: Компанія Google працює над створенням бази, в якій будуть міститися всі знання людства

Крім того, з’ясувалося, що Google чинила тиск на сайти, що публікували результати її пошуку, з метою, щоб ті відмовлялися від співпраці з конкуруючими пошуковими системами.

Оприлюднення доповіді FTC може посилити аргументи проти Google в Європі, де триває антимонопольне розслідування відносно компанії. Противники Google можуть використовувати дані доповіді, щоб закликати до жорсткіших санкцій проти корпорації.

Натхнення: dailycomm.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments