Інтернет

Google випустила екстрене оновлення Chrome. Не тягніть з установкою

Google дуже ревно ставиться до безпеки своїх додатків і сервісів, а тому намагається регулярно постачати їх всілякими оновленнями безпеки. Саме в рамках цієї ініціативи в ніч з 6 на 7 березня розробники компанії випустили екстрений апдейт для Google Chrome. Патч, який покликаний усунути уразливість нульового дня, виявлену в програмному коді веб-браузера, розповсюджується для всіх платформ – Windows, Linux і macOS до iOS і Android.

Уразливість, про яку йде мова, була вада в реалізації пакету FileReader, що дозволяв сайтам обходити обмеження пісочниці і читати дані з пам’яті пристрою, на якому був запущений браузер. Але основна проблема була в тому, що сайти могли зберігати доступ до інформації навіть після того, як вони були примусово закриті користувачем, який вважав, що повністю позбавив себе від небезпеки розкриття конфіденційних відомостей.

Чому варто включити автооновлення

За словами представників Google, кожен користувач зобов’язаний встановити поточне оновлення, щоб уникнути випадків мимовільного надання доступу чутливої інформації третім особам. В цьому сенсі набагато ефективніше активувати функцію автоматичного завантаження та установки апдейтів для всіх встановлених додатків, а не тільки штатних. Для цього потрібно перейти в Google Play, відкрити розділ з налаштуваннями і активувати параметр «Автооновлення».

Раніше стало відомо, що Google тестує повноцінний нічний режим в Google Chrome для Android. Вона дозволяє затемнювати не тільки інтерфейс веб-браузера, але і вміст відкритих веб-сторінок. Поки нововведення доступно тільки в тестовому додатку Chrome Canary, однак найближчим часом, коли необхідні випробування закінчаться, воно з’явиться і в стабільній збірці веб-браузера.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button