Авто

Volvo вивчить китайську манеру водіння, щоб налаштувати свої системи

Volvo проводить дослідження, спрямовані на оцінку, як поводяться водії в китайських мегаполісах. Вивчення проводяться спільно з науково-дослідним інститутом китайського міністерства транспорту, Університетом Тунцзі, Технологічним університетом Чалмерса і шведською компанією AF Technologies and Autoliv. Фахівці зосередяться на питаннях поведінки водіїв в Пекіні та Шанхаї.

-0711jpg_small_resized

Роботи розпочнуться в травні і будуть проводитися протягом 10 місяців. Дослідники нададуть водіям 10 спеціально підготовлених моделей Volvo S60L, оснащених камерами, що стежать за водіями і навколишнім середовищем, а також різними датчиками, що фіксують різні параметри.

kytai_doroha

У планах Volvo зібрати близько 5 терабайт даних з 100 000 км пробігу. Потім шведський автовиробник їх проаналізує і внесе корективи в системи безпеки і допомоги водієві, щоб адаптувати їх під китайські реалії. Інакше для китайських водіїв можуть виникнути проблеми у разі порушення правил дорожнього руху, і тоді не обійтися без дзвінка до правника, щоб задати вопрос юристу бесплатно по питанню правомірності поліції.

“Розвиток всіх наших провідних світових технологій безпеки базується на знаннях з реального життя трафіку, – сказав Джон – Фредрік Ґренвалл (John – Fredrik Gronvall), менеджер з досліджень ДТП Центру безпеки Volvo Cars. – Експлуатаційні випробування в Китаї нададуть нам цінну інформацію про поведінку водіїв в інтенсивному [ дорожньому ] середовищі з дуже високою швидкістю, [великою кількістю] подій і нещасних випадків. Дослідження також інвентаризують, як наша нинішня система безпеки та системи підтримки водія працюють в китайському контексті”.

Раніше аналогічні дослідження Volvo проводило в Сполучених Штатах і Європі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button