Здоров'я

Гранат допомагає в лікуванні ракових захворювань

Вчені з США встановили, що гранат може допомагати в лікуванні ракових захворювань. Мова йде про особливі ферменти, які містяться в соці фрукта.

Фахівці провели масштабне дослідження, в ході якого запропонували його учасникам кожен день випивати по 220 грамів гранатового соку після процедур, пов’язаних з лікуванням раку простати. У підсумку виявилося, що напій стимулював вироблення гормону PSA, який дозволяє не тільки зменшити негативний вплив хіміотерапії, але і прискорити процес одужання.

Приблизно у 70% пацієнтів, що вживають гранатовий сік, спостерігалося зниження проліферації клітин раку і збільшення рівня гормону PSA. За словами фахівців, продукт корисний при лікуванні гормонозалежної онкології, яка вважається однією з найбільш поширених у всьому світі. У гранатовому соку міститься багато елагової кислоти, що дозволяє зупинити розмноження шкідливих клітин.

Гранатовий сік допомагає судинам відновитися після різних захворювань і стабілізувати тиск. Фахівці рекомендують вживати його навіть для профілактики в невеликих кількостях, оскільки надлишок деяких речовин може призвести до підвищення кислотності в організмі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button