Різні цікавинки

Харчові відцентрові насоси

foto_cikavosti_23.09.2014-016Серія CL і CLC

Харчові відцентрові насоси CSF inox з відкритим робочим колесом (серія CL) і з закритим робочим колесом (серія CLC) призначені для перекачування харчових рідин таких як молочні продукти, мінеральна вода, соняшникова олія, різні соки та концентрати, а так же спирт, спиртні напої та інше.

Дані насоси перекачуватимуть рідини, як легко текучі так і середньої в’язкості. Особливістю відкритого робочого колеса (серія CL) є менший (порівняно з закритим) напір, але більша продуктивність, а також можливість перекачування зважених включень (волокна, частинки, м’якоть, пластівці і т.д.) Особливістю закритого робочого колеса (серія CLC) є більший (порівняно з відкритим) напір, але менша пропускна здатність по зваженим часткам.

Корпус, вісь і робоче колесо даних насосів виготовлені з харчової нержавіючої сталі, а для кожного виду рідини передбачено понад 30 видів торцевих ущільнень (в т.ч. і подвійних). Залежно від типу рідини можливе застосування ел. двигунів на 3000 або на 1500 об / хв (в т.ч. і вибухозахищене виконання).

Максимальна продуктивність насосів серії CL до 140 м3 / год, напір до 47 метрів, а для насосів CLC до 110 м3 / год, напір до 70 метрів.

Серія CV

Харчові відцентрові багатоступінчасті насоси CSF inox з закритим робочим колесом (Серія СV) призначені для перекачування харчових рідин таких як молочні продукти, мінеральна вода, соняшникова олія, різні соки та концентрати, а так же спирт, спиртні напої та інше. На даній серії насосів встановлюються закриті робочі колеса в кількості від 1 до 4 залежно від конкретних вимог до процесу перекачування. Дана серія насосів дозволяє забезпечити високий напір при високій продуктивності. Цей та інші відцентрові насоси ви можете придбати в http://www.kck.ua/dir/armature/pumps/centrifugal.html, у ведучого українського постачальника обладнання, послуг та комплексних рішень в області автоматизації технологічних процесів.

Корпус, вісь і робоче колесо насосів виготовлені з харчової нержавіючої сталі, а для кожного виду рідини передбачено понад 30 видів торцевих ущільнень (в т.ч. і подвійних). Залежно від типу рідини можливе застосування ел. двигунів на 3000 або на 1500 об / хв (в т.ч. і вибухозахищені). Максимальна продуктивність насосів серії CV до 100 м3 / год, напір до 80 метрів.

Серія CS

Насоси CS з литою кришкою завдяки відсутності зварних стикувальних швів на равлику і хорошою обробкою її поверхні насоси даних серій мають високий ККД, що дозволяє використовувати двигуни меншої потужності, а також легко очищати равлика септиком, паром або іншим способом.

Насоси серії CS призначені для перекачування харчових рідин, як легко текучих так і рідин середньої в’язкості. Дані насоси можуть також використовуватися при перекачування продуктів фармацевтичної і медичної промисловості. Корпус насоса, вал і робоче колесо виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі.

З причини відсутності зварних швів, насос більш довговічний в експлуатації і не утворює зони, які сприяють скупченню бактерій, грибків і інших відкладень, а також спрощується можливість обробки внутрішньої частини насоса парою або дез. розчином.

Максимальна продуктивність до 570 м3 / год, максимальний напір до 100 м.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button