Різні цікавинки

Як вибрати шкільні меблі

foto_cikavosti_22.07.2014-04Напевно перед кожним батьком дошкільника і школяра стояло питання вибору шкільних меблів для своєї дитини. Удавана простота вибору, в той же час має безліч підводних каменів. Так які ж мають бути правильна шкільні меблі?

Насамперед, меблі для школяра повинні бути адаптовані саме під шкільний процес, тому найкраще вибирати меблі у перевірених виробників, як, наприклад, Проминь, що знаходиться на ринку вже більше двадцяти років.

Небажано використовувати відволікаючі яскраві забарвлення. Стіл, де дитина, буде готувати уроки, повинен бути досить просторий, щоб дитині було, де розкласти шкільні зошити і підручники, відстань до підручника при цьому має становити 30 см, а висота стільниці — на рівні грудей. У шкільному столі бажано наявність висувних полиць, де школяр буде зберігати зошити, олівці і ручки.

Сучасний школяр не обійдеться без комп’ютера, тому все частіше шкільний стіл поєднується з комп’ютерним, при цьому не забудьте, про необхідний робочий простір. Важливе значення відіграє вибір стільця, адже шкільні меблі припускають наявність зручного сидячого місця. Стілець необхідно підбирати під ріст дитини. При правильній висоті стільця, ноги дитини повинні знаходитися на підлозі. Обов’язкова наявність зручної спинки, а ось підлокітників краще уникати, вони будуть стискувати рух дитини і можуть вплинути на його поставу.

У положенні сидячи, у школяра лікті повинні лежати на поверхні столу під прямим кутом, а зігнуті під прямим кутом в колінах ноги впиратися в підлогу — це важливо для збереження правильної постави. Вибираючи шкільні меблі, зверніть увагу на матеріали, з яких вони виготовлені, вони повинні бути екологічно чистими і не виділяти шкідливих речовин. Сучасний ринок меблів для школярів пропонує варіанти на будь-який смак і вибір, проте вибираючи меблі для вашого майбутнього школяра, не забудьте про їхню безпеку для здоров’я вашої дитини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть