Екологія

У Майамі почали будувати енергоефективний хмарочос

Висотна будівля, яка повинне з’явитися в Майми до 2017 року, за словами архітекторів, буде відповідати «золотому» стандарту сертифікації LEED.

foto_cikavosti_23.09.2014-015_resized

Будівля SkyRise Miami стане найвищою в штаті Флорида. Її висота складе 304 метра. Поки що розробники проекту не надали більш детальної інформації, але стверджують, що будівля буде відрізнятися низьким енергоспоживанням і відповідати «золотому» стандарту сертифікації LEED. Крім того, після введення в експлуатацію цей об’єкт дозволить створити до 17 тисяч робочих місць.

Читайте також: У Мілані збудують будинок з фасадом, що всмоктує смог

Усередині розмістяться закритий приватний клуб, три площадки спостереження, нічний клуб, банкетний зал, ресторан. Крім екстремальних атракціонів, таких як банджі-джампінг та вільне падіння з вежі, відвідувачам буде запропонований «літаючий театр», який зроблений на зразок діснеївського театру Soaring over California. Передбачається, що щорічно вежа SkyRise Miami прийматиме до 32 мільйонів відвідувачів.

Вартість проекту оцінюється в 430 мільйонів доларів. Його будівництво почалося пару днів назад, а завершиться воно в середині 2017 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button