Людина

Хірурги почали імплантувати в жінок бюстгальтер, що кріпиться до ребер

Лікарі з лікарні святого Томаса в Лондоні здійснили три революційні операції, під час яких імплантували жінкам внутрішній бюстгальтер, що складається з силікону і шовкових лямок, які кріпляться до ребер.

Троє британок перенесли нову операцію, щоб зберегти свої груди підтягнутими і пружними, пише кореспондент видання Daily Mail. Допомогли їм в цьому лікарі, які імплантували в них “внутрішній” бюстгальтер, що складається з силіконових чашок і тонких шовкових бретелей.

1vavapaapk

Суть маніпуляції, що триває всього 45 хвилин, полягає в наступному: хірурги розміщують силіконові імпланти під молочною залозою, а потім кріплять шовкові лямки до ребер за допомогою титанових гвинтів.

За словами фахівців, ця операція дозволить жінкам забути не лише про звичайні бюстгальтери, але і про грудні імпланти, адже силіконові чашки не дають грудям обвисати і втрачати форму.

Читайте також: Жіночі груди старіють швидше решти тіла

Більше того, лікарі стверджують, що невидимі під шкірою “подушечки” не протікатимуть, і це досить приємна новина для жінок, якщо згадати скандал з гелевими імплантами французької фірми Poly Implant Prothese(PIP), які розривалися усередині пацієнток і ставали причиною розвитку злоякісних пухлин.

Після проведення трьох пробних операцій в лікарні святого Томаса в Лондоні провідний хірург, професор Цзянь Фархади(Jian Farhadi), повідомив журналістів, що процедури вартістю 6000 фунтів стерлінгів(10 000 доларів) кожна пройшли успішно. За відомостями The Sun, процедура імплантації “внутрішнього” бюстгальтера буде безкоштовною для пацієнток з раком молочної залози і до наступного року стане досить звичайною операцією.

Незважаючи на захоплені відгуки лікарів про новинку, експерти призвали віднестися до неї з обережністю і настійно рекомендували провести велике дослідження для вивчення довгострокових наслідків дії таких бюстгальтерів на жіночий організм.

Читайте також: Що збуджує чоловіків найбільше

“Ця процедура може виявитися ефективною альтернативою стандартним грудним імплантам, – говорить професор Кефа Мокбел(Kefah Mokbel) з Лондонського університету. – Але люди повинні розуміти, що все не вирішується так швидко, адже нам невідомі побічні ефекти використання цього імпланта. Існує велика вірогідність того, що прикріплені до ребер шовкові бретелі першими стануть причиною їх виникнення. Новий виріб має маркування СЕ, тобто відповідає стандартам безпеки і екологічним вимогам, проте йдеться про безпеку матеріалів, а не про саму процедуру”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button