Людина

Погане харчування може бути гірше куріння

Погане харчування, на думку дослідників з Англії, є основною причиною смертей і хвороб. Згідно з даними, воно викликає 10,8% захворювань від загального обсягу хвороб і є більшем вбивцею, ніж куріння. Так, паління несе відповідальність за 10,7% хвороб.

4da48bab88525f5b8e8c9a870d085fba

«Це тривожний дзвінок для фахівців у галузі охорони здоров’я та тих, хто надає медичні послуги, – говорить професор Джон Ньютон. – Отримані результати показують величезні можливості для профілактики здоров’я населення, що дозволить скоротити смертність, насамперед від раку, ожиріння, хвороб серця і діабету».

Дослідники виявили, що тривалість життя в Англії зросла з 75,9 років до 81,3 року в період між 1990 і 2013 роками, що значно вище середнього серед інших 18 вивчених країн. Експерти відзначили, що ризики, пов’язані з поганим харчуванням, обумовлені надмірним вживанням цукру, солі і червоного м’яса при недостатньому споживанні і фруктів і овочів. Дослідження також показало, що наявність надлишкової ваги безпосередньо пов’язано з поганим харчуванням і відповідає за 9,5% випадків поганого здоров’я. При цьому високий тиск викликає 7,8% випадків поганого здоров’я, відсутність фізичної активності – 3%, а вживання алкоголю і наркотиків – 5,8%.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button