Людина

По довжині пальців чоловіка можна судити про його ставлення до жінок

Команда дослідників з університету Макгілла (Канада) під керівництвом Деббі Московіц (Debbie Moskowitz) запевняє, що варто звернути увагу на чоловічі пальці перш, ніж надіти обручку на один з них. Вчені з’ясували, що чоловіки з коротким вказівним пальцем і довгим безіменним в середньому більш доброзичливі по відношенню до жінок, що пояснюється, ймовірно, впливом гормонів ще в період перебування в утробі матері. Результати дослідження описані в статті, опублікованій в журналі Personality and Individual Differences.

19-02-15-foto-600x374-1

Вказівний палець у чоловіка зазвичай коротший, ніж безіменний. У жінок же ця різниця виражена менше. Раніше було доведено, що за співвідношенням цих довжин можна судити про те, як сильно впливали чоловічі гормони, особливо тестостерон, на людину в її внутрішньоутробний період розвитку. Дослідження ж Московіц і її колег показує, що цей фактор, який вплинув ще до народження, формує поведінку чоловіка, в першу чергу по відношенню до жінок.

У ході дослідження, що тривало 20 днів, 155 його учасників заповнювали спеціальні форми про кожну свою соціальну взаємодію, що тривала більше 5 хвилин. Вчені класифікували поведінку кожного учасника як приємну, поступливу або конфліктну.

Читайте також: У чоловіків, які люблять гостру їжу, тестостерон зашкалює

Чим довший безіменний палець чоловіка по відношенню до вказівного, тим частіше такий чоловік, за спостереженнями канадських вчених, був схильний посміхатися, сміятися, уважно слухати і говорити компліменти при спілкуванні. Причому таку поведінку чоловік демонстрував не тільки в сексуальних відносинах, але і з друзями та колегами жіночої статі.

У попередніх дослідженнях також була виявлена закономірність, яка говорить, що чоловіки з таким співвідношенням довжин пальців, в середньому, мають більше дітей. Нинішнє дослідження, за словами його авторів, показує, що це може бути пов’язано з більш гармонійними відносинами з жінками, які будують такі чоловіки.

Натхнення: scientificrussia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button