Людина

Пообідня сонливість, або як зберегти бадьорість

Пообідня сонливість, або як зберегти бадьорістьПісля обідньої перерви, коли вже треба повертатися на робоче місце, зазвичай, у свої тенета нас бере сонливість. Після обіду опинитися на улюбленому дивані з м’якою подушкою мріє практично кожна людина. Особливо, коли починають самі по собі закриватися очі і зосередиться, практично неможливо. Багато хто навіть відмовляється обідати, аби тільки уникнути цього відчуття. Але експерти запевняють, що відмова від обідньої прийому їжі зовсім не вирішить проблему.

Сонливість з’явиться в будь-якому випадку, оскільки це залежить не від їжі, а від зміни біоритмів. Боротися з цим явищем марно, розумніше буде ненадовго піддатися стійкому бажанню заснути. Тобто, необхідно розслабитися на кілька хвилин, зручно влаштувавшись у кріслі і закривши очі. У багатьох великих фінансових компаніях є спеціальні приміщення, де персонал може подрімати на перерві. Це один із способів уникнути помилок у роботі з грошима, оскільки у співробітників, завдяки якісному відпочинку, зберігається ясність думки.

В ідеалі, такий відпочинок на робочому місці не повинен тривати менше 10 хвилин, але і не варто дрімати більше півгодини. Після тривалого відпочинку буде важче налаштуватися на робочий лад. Якщо ж можливості зручно присісти і розслабитися немає зовсім, то необхідна зміна діяльності. Слід відволіктися, пройтися, можливо, вийти на відкрите повітря, поспілкуватися з колегами на абстрактні теми і поділитися веселою історією. У такому випадку, це буде відпочинок, що заряджає позитивною енергією.

Непогано було б скоротити кількість з’їденого, а краще використовувати маленького розміру тарілки, щоб порція здавалася «дитячою». Не дуже підходять для обіду в перериві робочого дня жирні страви, доречніше вибрати салат або овочеве рагу. Щоб відчувати менший голод перед обідом і, відповідно, менше з’їсти, варто привчити себе до перекусу легкими і корисними ласощами – фруктами, горіхами, йогуртами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button