Різне

Як відпочити по вищому розряду і оздоровити організм?

Трускавець здавна славиться своїм чистим повітрям і водою з неймовірними лікувальними властивостями. Багато людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту змогли добитися прогресу в лікування всього за місяць перебування в санаторії. Але хороший відпочинок це не тільки прийом води за розкладом, але і сервіс, смачна їжа, комфортабельні номери і цікаве дозвілля.

truskavets_500

Повний комплекс медичних послуг надає центр «Аква Мед». Тут досвідчені лікарі можуть провести всі необхідні дослідження і відповідно провести лікування. Загалом, можна виділити наступні напрямки терапії та оздоровчої медицини:
• бальнеологічне відділення,
• фізіотерапевтичне відділення,
• спелео – релаксотерапія,
• процедури з релаксації та оздоровлення організму.

З додаткових переваг варто виділити те, що клієнти центру можуть не ходити в загальний бювет, тим самим ризикуючи підхопити якусь інфекцію. Всі чотири джерела можна знайти в холі.

Особливо центр «Аква Мед» буде цікавий людям з проблемами дихання. На жаль, незважаючи на всі свої переваги, у Трускавці вологий клімат. Як результат, тим, хто страждає гайморитом та ларингітом здавна радили їхати до моря, де сухе повітря сприяє швидкому одужанню. Працівника центру врахували дану необхідність і створили унікальну за своїми параметрами соляну спелеокамера. Перебування в ній позитивно впливає на дихальні шляхи. Мало того, це відмінна профілактика алергічних захворювань. Та й загальне відновлення організму відбувається неймовірними темпами.

Говорячи про релаксуючі процедури, не можна обійти увагою фінську сауну, масажі, душ Шарко, ароматичні ванни, а також підводний душ-масаж. Природно, що на цьому список всіляких процедур не закінчується. Кожна людина зможе тут знайти щось для себе.

Центр «Аква Мед» входить у величезний лікувально-розважальний комплекс lisova – pisnia. Головним достоїнством даного закладу є можливість організації цікавого дозвілля для відпочиваючих, а також високоточна діагностика та лікування. Не можна залишити без уваги і супровід клієнтів. При необхідності таксі може забрати майбутніх відвідувачів прямо з аеропорту. Мало того, продумана система тарифів дозволяє підібрати саме ту пропозицію, яка найкраще впишеться в сімейний бюджет.

Номери готелю мають кухню, а також 2-3 кімнати. У розпорядженні клієнтів бар і ресторан. На вибір шведський стіл або ж дієтичне харчування, згідно з рекомендаціями лікаря. До столу подаються страви європейської та української кухні.

Кожен номер може похвалитися бездротовим інтернетом, плазмовими телевізорами, системою кондиціювання та багатьма іншими атрибутами, які допоможуть провести відпочинок з європейським сервісом, не виїжджаючи за межі України!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments