Різні цікавинки

Популярні боксерські ставки в букмекерських конторах України та світу

Якщо ви вперше робите ставки на бокс, надважливо ознайомитись з інформацією, яка детально описана в нашій статті. Тільки розоміючись на всіх особливостях ставок можна робити дійсно ефективні прогнози.

Ставки на прямого переможця (Moneyline)

Найпопулярніша ставка на бокс – це прямий переможець. Також відомий як ставка на грошовій лінії: доведеться вибрати бійця, який, на вашу думку, виграє боксерський матч. Якщо правильно вибрати, то ви виграєте свою ставку і отримаєте певний прибуток від ставки.

Цей тип бетів поширений завдяки своїй простоті. У вас є лише дві змінні на вибір: переможець та переможений. Після того, як ви оберете гравця, який на вашу думку, виграє поєдинок, робота закінчена, і ви можете переглядати матч, щоб перевірити, чи правильно вибрали результат.

Варто зазначити, що деякі спортивні букмекери пропонують третій варіант – нічия. Якщо ви думаєте, що поєдинок може закінчитися рідкісною нічиєю, тоді виберіть цей варіант. Тільки не забудьте пам’ятати, що дуже мало боксерських поєдинків закінчуються таким результатом.

Ставки більше / менше

Для кожного боксерського поєдинку букмекери випускатимуть ряд раундів, за якими матч пройде.

Ось зразок, який допоможе вам зрозуміти цей тип ставки: скажімо, один спортивний букмекер видав більше / менше прогнозів на 7,5 раундів щодо майбутнього поєдинку. Якщо ви думаєте, що бій триватиме 7 раундів або менше, тоді ставте на менше. Навпаки, якщо ви вважаєте, що це триватиме більше 8 раундів – робіть ставку на більше.

Ставки в прямому ефірі

У боксі існує безліч різних видів ставок в реальному часі. Метод ставки на перемогу та раунду – це найбільш популярні live-ставки. Крім ниє є багато інших, якими можна скористатися.

З цим типом ставок потрібно буде передбачити дві різні речі. По-перше, треба вибрати, хто, на вашу думку, виграє бій. Після цього потрібно вибрати, як саме переможець отримає першість.

Ставки на раунд

Для ставок на раунд потрібно буде вибрати дві різні речі. По-перше, потрібно зрозуміти, який боєць виграє бій. Потім вирішити, в якому раунді він отримає перемогу. Оскільки це жива ставка, коефіцієнти будуть оновлюватися в кінці кожного раунду в залежності від того, що сталося на даний момент в матчі.

Якщо ви розумієте що знань для першої ставки не вистачає, скористайтесь інструкцією для новачків по ставках на спорт від Bookies.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button