Земля

Хлопчик бився з коброю, вкусивши її у відповідь. Виявилося, він даремно вбив змію

8-річний хлопчик вбив отруйну кобру в Індії після того, як вона вкусила його.

Image by Herbert Aust from Pixabay

Отруйна змія померла після укусу маленького хлопчика. Згідно з повідомленнями ЗМІ, дитина вкусила небезпечну тварину після того, як отримала від змії рідкісний, який не містить отрути, «сухий укус».

Хлопчик, якого в звітах називають Діпаком, грав на вулиці біля свого будинку в Пандарпаді, селі в районі Джашпур штату Чхаттісгарх, коли зіткнувся з невідомим видом отруйної кобри. Сама “кобра” може належати до будь-якої змії з сімейства елапідових, більшість з них “мають” капюшон. Після того, як кобра обвилася навколо руки Діпака, вона вкусила його і хлопчикові було дуже боляче, повідомляє The New Indian Express.

Експерти вважають, що отруйні змії вважають за краще використовувати «сухі укуси» в якості захисного механізму. Мета – попередити більших тварин про те, що вони не збираються вбивати. Можливо, щось схоже сталося і з Діпаком. Згідно з дослідженнями, виробництво отрути вимагає великих витрат енергії, тому змії часто вважають за краще не використовувати його, якщо в цьому нема потреби.

Згідно з оглядом 2020 року, опублікованим в журналі Toxins, щорічно в усьому світі відбувається близько 5,4 млн укусів змій — отруйних і неотруйних видів. Приблизно в 2,7 млн випадків жертві вводять отруту, що призводить до загибелі близько 138 000 людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments