Наука

Хто ж таки збудував піраміди і Сфінкса?

Дослідники вважають, що дві піраміди і Сфінкс були побудовані не жителями Стародавнього Єгипту, а представниками затонулої Атлантиди. До такого висновку прийшли фахівці Геррі Гарматі і Мальком Хаттон. Крім того, атланти, на їх думку, мали неземне походження і були представниками високорозвиненої інопланетної цивілізації.

Дослідження почалося з дивної знахідки. Під водою вчені виявили гору з двома вершинами. Якщо від них провести пряму лінію, то вони перетнуться з єгипетськими пірамідами. Крім того, гори дуже схожі на піраміди, а це наштовхує на думку, що ця місцевість є частиною затонулого континенту Атлантиди.

Сфінкс, як і піраміди, був побудований задовго до сходження Стародавнього Єгипту, близько 12 500 років тому до настання Льодовикового періоду. Будівництвом архітектурних пам’яток атланти займалися в той час, коли наші предки жили в печерах і вели примітивний спосіб життя.

Результати дослідження написів і малюнків, якими покриті стіни піраміди, вказують на те, що атланти володіли потужними технологіями, які в очах простих людей робили їх божественними істотами. Фахівці впевнені, що атланти прибули з іншого світу, але відразу зникли, залишивши після себе незначні сліди і спогади.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments