Людина

Жінка без макіяжу – як солдат без рушниці

Чому жінки носять макіяж?Британські вчені з’ясували абсолютно науковим способом, що жінка в середньому вичікує чотири тижні і один день, перш ніж з’явитися до коханому без макіяжу. Третина жінок впевнена, що інакше він їх кине.

Бідні дами настільки не впевнені у власній красі, що не можуть з’явитися в своєму первозданному вигляді, як Афродіта з піни морської, перед бойфрендом. Вони здійснюють неймовірні подвиги і вдаються до хитрощів: приїжджаючи в будинок до свого друга, вони в першу чергу прямують у ванну, щоб підправити макіяж, встають потайки ночами, щоб нафарбуватися, не сплять, намагаючись не зіпсувати «обличчя», утикаясь в подушку, пише The Daily Mail.

Британська косметична фірма замовила дослідження, в якому взяли участь більше тисячі жінок. Шестеро з десяти зізналися, що вони чекають, поки почуття партнера укріпляться, тільки тоді вони готові постати перед ним у своїй природній красі, а третина впевнена, що чоловік відразу їх кине, як тільки побачить не нафарбованими.

Колеги по роботі хвилюють жінок дещо менше, але все-таки 32% учасниць дослідження заявили, що не бажають аби і колеги по роботі бачили їх без косметики, 20% бояться зіткнутися в такому вигляді з босом, 31% побоюються випадково зустрітися в первинній красі зі своїм колишнім коханим. Найдивніше, що особливості характеру чи професійні якості хвилюють дам істотно менше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button