Технології

Художники подарували світові картину, яка об’єднала науку і мистецтво

Eye Catcher – це інтерактивний проект від Лін Жан (Lin Zhang) і Рен Кси (Ran Xie), що поєднує в собі сенсорні технології та аналогову механіку. Рамка, схожа на картину з двома чорними плямами, реагує на появу людини рухом хитромудрих візерунків. Здійснюється це за допомогою електромагнітної рідини.

01-11-14-foto-cikavosti-600x407-1

З першого погляду здається, що це звичайна дерев’яна рамка, що висить на стіні. І вона дійсно виглядає звичайно, доти, поки повз неї хтось не пройде. Спеціальні сенсори руху, вбудовані в рамку, встановлюють зв’язок між глядачем і картиною, активуючи механізми пристрою. Прихована камера транслює відео в ПО, яке включає в себе алгоритми розпізнавання емоцій людини через аналіз міміки обличчя.

[ads1] “Очі” картини з феромагнітної рідини, керовані за допомогою чотирьох магнітів, починають реагувати на глядача, підштовхуючи рідину до різних видозмін. Частинки феромагнітної рідини настільки малі (10 нм і менше), що магніти можуть розподіляти їх рівномірно по рідині, якою наповнений пристрій. Картина виглядає як витвір сучасного мистецтва і дає зрозуміти, які можливості відкриваються для художників, які не бояться ризикувати, поєднуючи наукові досягнення зі своєю експериментальною творчістю.

Читайте також: «Всевидяче Око» для міських жителів: арт-об’єкт «EYE» (фото)

“Сьогодні кожен творець високотехнологічних винаходів бореться за увагу публіки. Але я думаю, що краще створювати інтерактивні проекти, ніж статичні, напхані технікою пристрою. Коли звичайна частина інтер’єру несподівано” оживає “, при цьому маючи контакт із людиною, це насправді цікаво!” – Зазначає Лін Жанг в інтерв’ю для сайту We Make Money Not Art.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button