Технології

HyperloopTT підготувала вантажну версію гіперзвукового поїзда (відео)

Hyperloop Transportation Technologies анонсувала систему HyperPort для високошвидкісного транспортування вантажів. За словами стартапу, це рішення «здатне збільшити пропускну здатність і енергоефективність при одночасному зниженні негативного впливу на екологію і зменшенні перевантаженості портів по всьому світу».

HyperPort, про плани щодо створення безпечних якого HyperloopTT повідомляв в кінці 2018 року, розроблений за участю Hamburger Hafen und Logistik (HHLA), німецького оператора портових терміналів, і інженерної компанії CT Ingenieros. Вантажні капсули спроєктовані консалтинговим агентством Mormedi.

Найближчим часом проєкт відправиться на сертифікаційну експертизу. Потім стартап покаже віртуальну модель концепції на ITS World Congress, однією з найбільших у світі присвячених транспорту виставок. Вона пройде в Гамбурзі в цьому жовтні.

Як заявляє HyperloopTT, HyperPort, в основі якого лежить запропонована Ілона Маском ідея вакуумного гіперзвукового поїзда – це готове до використання рішення для портових операторів, призначене для переміщення вантажів «за хвилини на сотні кілометрів». Як очікується, швидкість транспортних капсул сягатиме 600 км / год.

«Система здатна щодоби перевозити до 2800 контейнерів по замкнутому маршруту, який виключає однорівневий перетин шляхів, що підвищує надійність, ефективність і безпеку, – повідомляє компанія. – Капсули HyperPort дозволяють постійно транспортувати зі швидкістю літака стандартні морські контейнери: два звичайних або високих 20-футових або один 40-, 45-футовий ».

Зараз розробка оптимізується з точки зору комерційного використання.

«HyperPort використовує основну технологію, що і наші рішення для пасажироперевезень, може забезпечувати відповідність ланцюжків поставок вимогам майбутнього, дозволяючи в той же час звільнити райони близько моря для дорогої нерухомості, – говорить генеральний директор стартапу Андрес Де Леон. – Наша співпраця з провідними компаніями в області просування цієї системи показує багатообіцяючі можливості збільшення доходів портових операторів всього світу ».

Керівник проєкту в HHLA Герлінди Джон зазначає: «Гіперзвукові поїзда підходять для виведення вантажоперевезень на новий рівень. Створюючи HyperPort, ми розробляємо альтернативу існуючим транспортним системам для доставки товарів в майбутньому в умовах швидкого зростання ринку логістичних послуг ».

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button