Авто

Hyundai готовий випустити серію літаючих автомобілів вже в до 2028 року

Найбільший автовиробник Південної Кореї — Hyundai Motor — має намір через кілька років випустити серію літаючих автомобілів. Автогігант працює над лінійкою моделей, дебют якої запланований на 2028 рік, повідомляє Bloomberg.

Hyundai Motor Group розробляє моделі, які будуть перевозити п’ять або шість осіб в повітряному просторі мегаполісів, також більшу версію автомобіля для польотів між містами. Про це розповів в інтерв’ю Джайвон Шин, глава підрозділу міської повітряної мобільності Hyundai. За його словами, компанія розраховує вийти на ринок в 2028 році.

«Люди, які постійно перебувають в пробці на дорозі, зрозуміють, наскільки зручно пересуватися за допомогою літальних апаратів, — пояснює Шин. — Саме тоді ми і побачимо різке зростання попиту ».

Не звертаючи уваги на нормативні вимоги і перешкоди в області безпеки, безліч авіабудівників, автовиробників і стартапів прагнуть змінити транспортну галузь за допомогою літаючих автомобілів і дронів для перевезення посилок. Аналітики Morgan Stanley, за найоптимістичнішими оцінками, пророкують, що така технологія може привести до розвитку галузі в розмірі 2,9 трильйона доларів до 2040 року. Навіть їх найбільш песимістичний погляд оцінює її вартість в 615 мільярдів доларів.

Hyundai продемонструвала концепт літаючого автомобіля, розроблений спільно з Uber Technologies Inc., на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі на початку цього року.

У найближчі роки галузь і регулюючі органи повинні вирішити такі питання, як тип ліцензії пілота і способи усунення або мінімізації ймовірності нещасних випадків. Потрібні нові правила і інфраструктура, щоб транспортні засоби не заважали руху літаків і вертольотів.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»