Технології

Hyundai створила перший двоповерховий електробус

Hyundai Motor представила перший у світі двоповерховий електробус; компанія розповіла, що це частина їх зусиль по зниженню дорожніх заторів і забруднення повітря. Машина може перевозити до 70 пасажирів, максимальна дальність руху на одній зарядці — 300 кілометрів.

Для розробки першого двоповерхового електричного автобуса компанія Hyundai працювала протягом 18 місяців. Автобус дозволяє перевозити до 70 пасажирів — 11 на першому поверсі і 59 на другому поверсі — в 1,5 раза більше, ніж у порівнянні зі звичайним автобусом.

В рамках зусиль компанії по підвищенню ефективності і скорочення викидів автомобілів, Hyundai обладнала його високоефективним полімерним акумулятором з водяним охолодженням з максимальною дальністю руху 300 кілометрів на одній зарядці. Зарядити його повністю можна за 72 хвилини.

 

Довжина автобуса — 12,9 метра, висота — 3,9 метра. Для допомоги водіям у маневруванні на жвавих міських вулицях, система кермового управління дозволяє повертати як передні, так і задні колеса. Перелік бортових технологій безпеки включають систему запобігання лобових зіткнень, контроль смуги руху і динамічне управління транспортним засобом.

«Двоповерховий електричний автобус є екологічно чистим транспортним засобом, оптимізованим для глобальних тенденцій у сфері екології. Це, в кінцевому підсумку, дозволить не тільки поліпшити якість повітря, але і внесе значний вклад в полегшення руху транспорту в годину пік за рахунок можливості перевезення більшої кількості пасажирів», — йдеться в заяві компанії.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть