Авто

Toyota випустить кросовер Suzuki Vitara Brezza під своїм брендом

Toyota представить на ринку кросовер Suzuki Vitara Brezza як частину свого бренду. Японські компанії таким методом зміцнюють власну співпрацю. Марка Toyota стане продавати новинку в Індії, для якої модель виявилася бестселером.


Протягом 2-х років з моменту випуску на ринок паркетник розійшовся в обсязі понад 210 тисяч одиниць. Vitara Brezza випускають на майданчику Maruti Suzuki. Під капотом кросовера розмістили дизельний силовий агрегат об’ємом 1,3 літра при продуктивності 90 «конячок», що працює в парі з 5-секційною МКПП. Найближчим часом стартує зборка вседорожника з турбованим двигуном Boosterjet об’ємом 1 л, який генеруватиме 101 к. с. Бензиновий двигун дасть можливість зробити дешевий паркетник ще більш доступним.

В арсеналі основний модифікації кроссовера зазначені ABS, EBD, а також кондиціонер з ручним контролем, подушка безпеки для водія, електричні склопідйомники аудіосистема на 2 динаміка. Топові складання авто відрізняються спеціальним забарвленням кузова, а також наявністю системи мультимедіа з сенсорним дисплеєм і камерою заднього виду. Ціна стартовою модифікації Suzuki Vitara Brezza заявлена на позначці в $10,5 тисячі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть