Людина

Як поліпшити свою пам’ять

Вчені навели цікаві факти. Дослідження показали, що людина забуває третину з того, що вона чула вже через двадцять хвилин, а через півгодини не пам’ятає половини сказаного. Ось кілька правил для поліпшення пам’яті. Скориставшись ними можна не турбуватися про те, що ви щось забудете.

Тренування

Прості вправи допоможуть вам поліпшити свою пам’ять. Намагайтеся щодня рахувати в умі, щоб швидко орієнтуватися в цифрах. Розгадуйте більше кросвордів, вирішуйте логічні задачі — все це допоможе вам мислити логічно. Вчіть вірші та іноземні мови, наприклад, короткий чотиривірш і п’ять іноземних слів в день. Всі перераховані правила є запорукою успіху і можливістю задати мозку роботу.

Виноградний сік

Щоденне вживання склянки цього напою сприяє поліпшенню пам’яті на 20 %. Одна важлива деталь, сік повинен бути фіолетового кольору і натуральний. Саме в такому підвищений вміст антиоксидантів, а вони відповідають за омолодження людського мозку.

Фізична активність.

Будь-яка рухова активність людини сприяє поліпшенню її пам’яті. Тому заняття танцями, біг по ранках і вечорам, ходьба корисні не тільки в плані підтримки відмінної фізичної форми, але і поліпшать вашу пам’ять.

Обговорювання

Для кращого запам’ятовування необхідно інформацію промовляти голосом. Згадайте, як ви вивчали в дитинстві вірші? Читаючи їх вголос кілька разів, ви запам’ятовували, а потім розповідали самі. Спробуйте такий варіант і ви не помилитеся. Промовляючи ім’я, прізвище, номер стільникового телефону мозок швидше фіксує інформацію, ніж ми встигаємо записати її на папері.

Сон

Дивовижний факт відкрили вчені. Виявляються, що любителі поспати живуть набагато довше за тих, хто не висипається. Адже хороший сон — це запорука гарного здоров’я. Ми засинаємо і наш організм розслабляється. А в цей час різко посилюється вироблення гормонів, які омолоджують наш організм. Якщо ви або ваша дитина з ранку, відразу ж після пробудження, почне вчити вірш, то ймовірність швидкого його запам’ятовування зростає на 70 %. І взагалі, організм, який виспався, вдвічі швидше засвоює інформацію, ніж той, у якого постійне безсоння.

Кнопка «Наверх»