Головна / Здоров'я / Як прожити щасливе і здорове життя без токсинів

Як прожити щасливе і здорове життя без токсинів

Стрибок технологій в XX столітті привів до погіршення екологічної ситуації на нашій планеті. Організм людини боровся і продовжує боротися з багатьма несприятливими чинниками. Канцерогенні і токсичні речовини, що надходять в організм, позбавляють можливості на здорове і довге життя. Розглянемо кілька способів, які допоможуть зберегти наше здоров’я і жити «нетоксичним» життям.

Перше, від чого слід відмовитися, — це засоби від комах. До їх складу входять різного роду хімічні речовини, які довгий час залишаються на нашій шкірі після розпилення. Ним можна знайти природний аналог. Наприклад, ефірні олії з дерев кедра дуже ефективні проти багатьох комах, і вони не токсичні.

Прання та сушіння білизни ще одна сфера життя, де людина контактує з токсичними речовинами, що містяться в порошку та інших миючих засобах. По-перше, слід завжди тримати порошок в закритому вигляді, подалі від житлової зони квартири. По-друге, при сушінні білизни користуватися балконом і вивішувати одяг на вулицю, щоб уникнути шкідливих випарів. На балконі сонячний ультрафіолет буде виступати в якості додаткового відбілювача і знезаражувача.

Останнім часом в нашій країні стають популярними фермерські ринки та ярмарки. Вони приваблюють своїми екологічно чистими продуктами, але відлякують високими цінами. Якщо розібратися, що вам важливіше за гроші або власне здоров’я, то ви, можливо, відмовитеся від забруднених пестицидами продуктів і станете частіше відвідувати такі ринки.

Наступним кроком до здорового життя буде захист нашої шкіри від шкідливих променів сонця. Всі ми прекрасно знаємо, що засмагати на сонці можна, тільки намазавшись захисним кремом. Але крем не може бути сто відсотковим гарантом безпеки, тому, якщо ви вже вирішили поніжитися на сонечку, не забувайте про світлий одяг, і правильно вибирайте час прийняття сонячних ванн. Так ви отримаєте не тільки задоволення, але і красивий стійкий загар.

Слід уникати небезпечних токсинів, як алюміній і алюмінієвий цирконій, які є ключовими інгредієнтами в дезодорантах. Вони також блокують потові залози. Існує безліч аналогів природних дезодорантів без токсичних сполук у складі. Або можна навіть створити свій власний дезодорант з інгредієнтів з вашої кухні, таких як сода для випічки і кокосове масло.

Буде складно відмовитися від цих звичних речей у житті, тому слід скрізь шукати компроміс, щоб збалансувати у вашому житті комфорт та екологічність.