Наука

Середньовічні гобелени зберегли сюжети зіткнення Нібіру з Землею

Середньовічні гобелени, на думку вчених, зберегли сюжети зіткнення Планети X Нібіру з Землею. На килимах з різних куточків світу вони вишиті у вигляді небесних тіл.

Средневековые гобелены сохранили сюжеты столкновения Нибиру с Землёй

Гіпотезу про походження середньовічних сюжетів, які часто відображалися в предметах рукоділля, вирішили перевірити співробітники університету Белфаста в Ірландії. Вчені зібрали всі знайдені відомості у вигляді гобеленів та історичних згадок природних явищ, зіставляючи дати і опису. Так, на килимах можна зустріти багато візерунків, схожих на падаючі зірки або метеорити.

Деякі наукові фахівці пов’язують вишиті зображення з Планетою X Нібіру, яка то наближається, то віддаляється від Землі, викликаючи різноманітні природні катаклізми. При цьому цикли руху небесного тіла можна обчислити, якщо дізнатися точний час, коли середньовічні спостерігачі найбільше цікавилися цією темою, відображаючи її у творчості.

У розпорядженні університету Белфаста є різні гобелени та інші предмети мистецтва з різних країн світу. Вони допоможуть астрономам наблизитися до розгадки таємничої Нібіру і навіть передбачити можливі катастрофи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button