Здоров'я

Як запобігти похміллю або позбавитися від нього

Стан похмілля знайомий багатьом людям. А ось способи позбавлення від нього знають небагато. Сьогодні заповнимо цю прогалину, розповівши, як запобігти похмільному синдрому і позбутися від уже наявного.

Як запобігти похміллю

Щоб похмілля не настало, потрібно просто не пити! Чи не пити понад міру. Кожен сам визначає для себе. Однак, якщо вам ніяк не уникнути вечірки з прийомом алкоголю, то необхідно просто дотримуватися правила вживання спиртних напоїв. Головне з яких говорить, що пити потрібно не поспішаючи, і обов’язково добре закушувати.

Чому потрібно пити повільно? Відповідь досить проста: їжа сповільнить швидкість всмоктування алкоголю на ваш організм. Запивати краще не або газованими солодкими напоями, а звичайною водою, яка допоможе наситити ваш організм рідиною, а на ранок полегшити ваше похмілля.

Як позбутися від уже насталого похмілля

Вам напевно розповідали «знаючі люди» про те, що похмілля можна прибрати, якщо з’їсти щось конкретне. У різних країнах радять від похмілля різне. Наприклад, в Америці вважають, що врятує від похмілля філіжанка міцної кави, в Мексиці — креветки, в Німеччині — оселедець, а у слов’ян рекомендують з ранку пити літрами розсіл. На жаль, поспішаємо вас розчарувати, але ніяких наукових обґрунтувань про користь усіх перелічених продуктів і їх вплив на похмільний стан просто немає.

Любителям прямо з ранку похмелитися теж повідомляємо, що науково не доведена користь від такої дії, а ось погіршення стану може бути. Пляшка випитого пива вранці може і полегшить вашу долю, але причина не в ній, а в рідини, яка надійшла у ваш організм.

Не варто вестися на рекламу, яку показують щодня на телеканалах, де розповідається про те, що врятує від похмілля вітамін B або кофеїн, а також аптечні засоби. Це всього лише реклама і бажання викачати з вас останні фінанси.

Невже нічого не можна зробити, щоб полегшити свій стан, запитаєте ви. Виявляється, можна, якщо прийняти таблетку аспірину або ібупрофену, які помітно полегшать вашу долю. А ось для очищення шлунка підійде активоване вугілля.

Не рекомендується прийом таких ліків, як парацетамол та інших. В їх складі міститься ацетамінофен, який дасть ще більше навантаження на печінку, що призведе до токсичного ефекту.

Ну а ще, щоб вийти з похмільного стану, рекомендуємо їсти перші страви (особливо допомагає грибний суп), більше пити рідини і багато спати. На сьогодні це найбільш перевірені засоби, які дають результат і виводять з похмілля.

Кнопка «Наверх»
Закрыть