Здоров'я

Які продукти найкраще розріджують кров і чистять судини

Зневоднення може призвести до згущення крові та ризику тромбозу. При тромбозі призначаються препарати, що розріджують кров. Але на початкових стадіях захворювання або для профілактики подібні ліки, навпаки, можуть збільшити ризик кровотечі та  інсульту!

Image by Dominik & Frederike Schneider from Pixabay

Замінити ліки допоможе так звана лужна їжа, яка допомагає позбутися окислювальних процесів у крові. Так можна отримати навіть більший ефект, ніж від фармацевтичних препаратів, адже останні усувають симптоми, а перші — лікують причину.

Продукти харчування й напої, що розріджують кров:

Вода. Зневоднення може призвести до згущення крові та ризику тромбозу. Переконайтеся, що п’єте достатньо води протягом дня. Кращі рідини для гідратації — свіжовичавлені соки, через те, що вони мають лужний ефект.

Часник. Знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові, ефективний для запобігання тромбозу, захищає кровоносні судини та серце від шкідливої дії вільних радикалів.

Куркума. Допомагає запобігти згортанню крові, діє як антиагрегант і може бути кращою альтернативою цьому фармацевтичному препарату.

Імбир. Позитивно впливає на агрегацію тромбоцитів, що робить його корисним для розрідження крові. Містить природну кислоту, яка називається саліцилатом, яка є протизапальним і антикоагулянтним з’єднанням.

Пекучий перець. Це один з найбільш швидкодіючих антикоагулянтів, запобігає злипанню тромбоцитів, які можуть викликати утворення тромбів. Вживання великої кількості перцю може навіть руйнувати тромби!

Ананас. Фермент під назвою бромелайн є природним розчинником крові, зменшує липкість тромбоцитів. Ці переваги збільшуються, якщо ви поєднуєте ананас з куркумою та імбиром.

Соковиті фрукти й овочі. Це одні з кращих продуктів, які допомагають природним чином розріджувати кров. Вони здатні очищати кров від токсинів, утворюють луг і містять мінерали, необхідні організму.

Харчові добавки, що розріджують кров

Вітамін B3. Він давно використовується як природна добавка для зниження рівня поганого холестерину і допомагає знизити ризик серцевих захворювань або інсульту.

Вітамін Е. Відмінний натуральний засіб для запобігання утворенню тромбів і затвердіння артерій. Капсули з вітаміном Е є хорошим варіантом.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button