Технології

IKEA вмонтує бездротову зарядку в свою меблі

Шведи з IKEA вирішили не відставати від прогресу і анонсували вихід нової лінійки меблів, яка підтримує бездротову зарядку для різних ґаджетів. Тепер зарядити свій смартфон можна будь-де, скажімо, від письмового столу.

2-09-03-2015-600-407

Технологія бездротової зарядки набирає все більшої популярності. Так, практично кожен “топовий” смартфон від провідних виробників підтримує дану функцію. Як показали численні опитування, людям не подобається безліч проводів. Всім знайома ситуація переплутаних зарядок. Шведська меблева компанія IKEA також знайома з даною проблемою, тому й вирішила випустити лінійку принципово нових меблів, яка дозволить вам заряджати свій смартфон прямо від лампи або столу.

Читайте такж: Швидка зарядка не шкідлива для батарей

В IKEA вирішили вибрати Qi-стандарт бездротової зарядки. Для цього було укладено угоду з компанією WPC, яка, власне, і створювалася для розробки даного стандарту. Як повідомляється, такі “цифрові” меблі спершу будуть доступні тільки в Північній Америці і Європі, а вже пізніше в безлічі інших країн. Очікується, що перші її власники з’являться вже в квітні цього року.

[ads2] Незважаючи на всю красу цієї ідеї, має вона і невеликий недолік. Справа в тому, що зараз не існує єдиного стандарту бездротової зарядки. Як це часто трапляється з інноваційними технологіями, різні компанії намагаються всіма методами прив’язати користувачів саме до своєї продукції. На жаль, при цьому рідко враховується зручність самих користувачів. Схожа ситуація сталася і з бездротовою зарядкою. Правда, після останніх змін на ринку залишилося всього 2 стандарту: Qi, який вибрали в IKEA, і PMA. З іншого боку, існують пристрої, які без проблем працюють з будь-яким з них. Яскравий тому приклад – очікуваний Samsung Galaxy S6.

1-09-03-2015-600-898

Що стосується Qi, то в основі даного стандарту лежить електромагнітна індукція. Вже зараз з нею працюють найбільші світові виробники електроніки такі як Sony, Samsung, LG, Huawei, HTC і багато інших. Стандартом передбачається 2 рівня потужності: до 5 Вт і до 120 Вт. Відстань від зарядки до пристрою не повинна перевищувати 4 см, однак і це набагато зручніше проводів. Зрозуміло, технологія бездротової зарядки ще далека від досконалості, але вже зараз вона здатна істотно полегшити життя любителям всіляких ґаджетів. В IKEA розуміють її перспективи, так що вчасно вхопилися за можливість долучитися до тенденції, що набирає популярність.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button