Технології

Hybrid Air представила серійну версію найбільшого у світі повітряного судна

Компанія Hybrid Air Vehicles представила першу серійну версію найбільшого у світі літального апарату — дирижабля Airlander 10. Його льотні випробування почнуться в першій половині 2020 року, пише Flightglobal.

Британські інженери розробляють 92-метровий дирижабль Airlander 10 з середини 2000-х років. Планується, що повітряне судно зможе знаходитися в повітрі до п’яти днів при вантажопідйомності до 10 т.

Потужність двигуна Airlander 10 складе не менше 500 кіловат. Дирижабль має газові камери, заповнені гелієм, які створюють до 40% підйомної сили при зльоті і підтримці апарату в повітрі. При цьому судно відноситься до класу літальних апаратів важче повітря.

Перший політ Airlander 10 відбувся в 2012 році — з того часу інженери Hybrid Air Vehicles допрацьовують його і проводять тестування всіх його систем. За шість тестових польотів дирижабля сталося кілька аварій, в ході однієї з який апарат впав на землю і розбився.

Тепер розробники апарату представили його першу серійну версію. Вона отримає збільшену гондолу довжиною 46 м (на 5% більше від початкової версії), а також новий паливний бак, який буде встановлений не всередині коша, а в корпусі літального апарату.

Планується, що компанія зможе передати перший Airlander 10 замовникам на початку 2024 року.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button