Технології

Технології Google допоможуть США стежити за мігрантами

Стало відомо про співпрацю Google з Anduril - стартапом, який виконує оборонні технології. Це суперечить «Правилам ШІ», опублікованими Google в 2018 році

Технології Google будуть використовувати для розпізнавання облич людей на кордоні між США і Мексикою, згідно з документом, які стосується федерального контракту.

СВР

У серпні 2020 року Служба митного і прикордонного контролю США прийняла пропозицію про використання технології Google Cloud. Вона полегшує роботу штучного інтелекту, розробленого INVNT. Серед інших проєктів INVNT працює над технологіями для нової «віртуальної» стіни уздовж південного кордону, яка об’єднує вежі спостереження і дрони, покриваючи територію датчиками для виявлення несанкціонованого проникнення в країну.

У контракті зазначено, що співробітництво СЗР (служба військової розвідки) і Google здійснюється за допомогою фірми Thundercat Technology – торгового посередника, який позиціонує себе як провідного постачальника інформаційних технологій для федеральних контрактів.

Документи показують, що технологія Google для CBP буде використовуватися в поєднанні з роботою, виконаною Anduril Industries, стартапом в галузі оборонних технологій. Його засновник підтримує і збирає кошти для жорсткої консервативної політики. Поки неясно, як саме буде організована їхня спільна робота – представники Google ніяк не прокоментували контракт.

Підхід Anduril Industries різко контрастує з підходом Google. У 2018 році компанія опублікувала список «Принципів ШІ», в якому проголошувалася соціальна користь Google, розробка методів захисту і безпеки. У цьому документі керівництво Google позначило, що не збирається застосовувати штучний інтелект для створення зброї, організації спостереження, що порушує міжнародні визнані норми, технологій, які можуть принести шкоду.

«Цей звіт показує, що Google влаштовує, що Anduril і CBP стежать за мігрантами за допомогою їх хмарного ШІ, незважаючи на те, що їх Принципи ШІ стверджують, що не завдають шкоди і не порушують права людини», – сказав Джек Поулсон, засновник Tech Inquiry і колишній науковий співробітник Google, який покинув компанію через етичні міркування.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button