Всесвіт

Ілон Маск збирається ігнорувати земні закони на Марсі

Анархія або вдосконалена демократія? Здається, Ілон Маск вирішив провести експеримент на Марсі і подивитися, що буде, якщо з'єднати два цих поняття

У цьому місяці SpaceX відкрила доступ до бета-версії глобальної супутникової системи Starlink ряду тестувальників. Однак, все пішло не зовсім так, як задумували розробники, і справа зовсім не в технічних показниках.

SpaceX

Уважно вивчивши угоду користувача, один з користувачів Twitter виявив, що перші тестувальники підписуються на набагато більше, ніж вони могли гадали.

«Відносно послуг, що надаються на Марсі або при транзиті на Марс за допомогою космічного корабля або іншого колонізаційного апарату, сторони визнають Марс вільною планетою, і що жодний земний уряд не має повноважень або суверенітету над марсіанською діяльністю», – йдеться в умовах надання послуг Starlink. «Відповідно, всі суперечки сторін будуть вирішуватися на основі принципів самоврядування, встановлених сумлінно, під час марсіанського врегулювання».

Цікаво, що цей нюанс в угоді помітили рівно через тиждень, після того, як головний операційний директор SpaceX Гвінн Шотвелл повідомила про те, що компанія планує забезпечити супутниками Starlink не тільки Землю, але і Марс. «Як тільки ми доставимо людей на Марс, їм знадобляться комунікаційні мережі», – сказала Шотвелл. «Насправді, я думаю, що мати таку мережу, як Starlink, навколо Марса важливіше [ніж тут на Землі]”.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button