Головна / Всесвіт / Астрономи зобразили майбутнє зіткнення нашої галактики

Астрономи зобразили майбутнє зіткнення нашої галактики

Астрономи створили атлас зіткнення декількох галактик, включаючи нашу, яке відбудеться через п’ять мільярдів років. Зіткнення Чумацького Шляху (материнської галактики нашої Землі) і галактики Андромеда, за прогнозами, станеться через 3-5 мільярдів років. Таке злиття галактик, за словами експертів, є наочним прикладом «формування, росту та еволюції галактик». Атлас зіткнення галактик був створений на основі інформації, отриманої космічними телескопами Спітцер і Galex.

05-11-14-foto-cikavosti600x450-1

Galex (Galaxy Evolution Explorer або Дослідник Еволюції Галактик) веде спостереження в ультрафіолетовому діапазоні світла, що дозволяє досліджувати випромінювання юних гарячих звезд. Спітцер спостерігає за інфрачервоним випромінюванням теплого пилу і зоряної поверхні. Деякі галактики, такі як NGC 935 і IC 1801, вже почали своє галактичне злиття.

Читайте також: Коли сформувалися галактики?

Та зіткнення Чумацького Шляху і Андромеди, очікується не раніше, ніж через кілька мільярдів лет. Зіткнення призведе до народження нових зірок з хмар космічного газу і пилу. Лауранн Ленц з Гарвард-Смістонієвського центру астрофізики, сказала: «Цей атлас — перший крок на шляху до відтворення історії формування, росту та еволюції галактик». «Ми працюємо разом з теоретиками, щоб надати моделі реалістичності».

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

«Але справжня перевірка нашого розуміння станеться через п’ять мільярдів років, коли відбудеться зіткнення Чумацького Шляху».

Зіткнення галактик веде до формування нових зірок, але в кожному окремому випадку, кількість нових зірок варіативне. Ленц і її колеги прагнуть знайти закономірності і відмінності у фізичних процесах, від яких залежить формування нових зірок, що дозволить створити комп’ютерні моделі таких зіткнень.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Астрономи створили атлас зіткнення декількох галактик, включаючи нашу, яке відбудеться через п'ять мільярдів років. Зіткнення Чумацького Шляху (материнської галактики нашої Землі) і галактики Андромеда, за прогнозами, станеться через 3-5 мільярдів років. Таке злиття галактик, за словами експертів, є наочним прикладом "формування, росту та еволюції галактик". Атлас зіткнення галактик був створений на основі інформації, отриманої космічними телескопами Спітцер і Galex. Galex (Galaxy Evolution Explorer або Дослідник Еволюції Галактик) веде спостереження в ультрафіолетовому діапазоні світла, що дозволяє досліджувати випромінювання юних гарячих звезд. Спітцер спостерігає за інфрачервоним випромінюванням теплого пилу і зоряної поверхні. Деякі галактики, такі як NGC 935 і IC 1801, вже…

Обзор

Рейтинг користувачів Будьте першим!