Технології

Індія планує побудувати найбільший парк поновлюваних джерел енергії в світі

Цікаво спостерігати за тим, як швидко змінюються пріоритети країн в енергетиці. Ще на початку минулого століття «королем» сектора було вугілля, а тепер всі держави світу борються за рекорди у сфері поновлюваних джерел енергії

Індія почала роботу над проєктом найбільшого у світі парку поновлюваних джерел енергії. Він буде зведений в окрузі Кач в штаті Гуджарат і займе площу в 72 600 гектарів. Як зазначає Agence France-Presse, це трохи менше площі Сінгапуру.

Photo by Science in HD on Unsplash

Після завершення будівництва парк буде виробляти 30 гігаватів електроенергії як від вітряних турбін, так і від сонячних батарей, тим самим скорочуючи викиди вуглекислого газу до 50 мільйонів тонн на рік.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді зазначив, що «гібридний парк поновлюваних джерел енергії стане найбільшим в світі», а його потужність буде перевершувати показники найбільшої сонячної ферми на планеті, яка також знаходиться в Індії. Гігантський сонячний парк Bhadla Solar Park виробляє 2,245 гігавата.

Індія не єдина країна, яка планує реалізувати такий великий проєкт. Австралія має аналогічні амбіції, тепер країна планує будівництво нової найбільшої сонячної ферми, яка повинна виробляти 10 гігаватів енергії. Однак якщо Австралії вдасться побудувати такий потужний сонячний парк, він все одно буде програвати індійській фермі з декількома типами поновлюваних джерел енергії.

За даними Agence France-Presse, Індія поставила перед собою грандіозні цілі, які країна планує досягти в дуже стислі терміни. Уряд планує генерувати 175 гігаватів відновлюваної енергії до 2022 року і 450 гігаватів до 2030 року.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button